رویه های بازگرداندن کالا

روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات

تمامی کالا های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی دوربین کالا به شرط استفاده نکردن و پاره نشدن کارتن محصول قابل مرجوع می باشد.تمامی کالاها در بخش ارسال دوربین کالا توسط کارشناسان پشتیبانی چک شده و به صورت سالم و شمارش شده برای خریدار ارسال می گردد. با توجه به تنوع بالا محصولات فروشگاه و مواردی همچون باز شدن پلمپ در برخی از محصولات و یا مشکلات ایجاد شده در استفاده اولیه و … لازم است پیش از مرجوع کردن کالا از طریق تماس با پشتیبانی سایت، روند مرجوعی هر کالا را با کارشناسان ما مورد بررسی قرار دهید.

تبصره 1- در صورتی که محصول خریداری شده از وب سایت دوربین کالا توسط خریدار دچار نقص فنی شده باشد و یا بر روی کالا جای خط و خش باشد و یا کارتن کالا پاره شده و غیر قابل استفاده مجدد باشد، غیر قابل مرجوع است و کلیه ی هزینه ها به عهده ی مشتری است.

روند استرداد وجه

زمان استرداد وجه: پس از دریافت محصول و بررسی توسط کارشناسان دوربین کالا مبلغ به حساب خریدار در 48 ساعات اداری واریز می گردد.

تبصره 1 – در صورتی که محصول خریداری شده از وب سایت دوربین کالا دارای اشکال فنی یا نرم افزاری و یا سخت افزاری بود کلیه هزینه های ارجاع کالا به عهده ی وبسایت دوربین کالا می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
پیمایش به بالا